Autor: mgr Andrzej Sagalara
Tytuł: 
Wydolność aerobowa, koszt pracy fizycznej oraz poziom stresu oksydacyjnego u 55-65 letnich mężczyzn o zróżnicowanej aktywności fizycznej na tle młodych nietrenujących mężczyzn
Promotor: 
dr hab. Marcin Maciejczyk, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Kraków
Data obrony: 06.11.2019 (godz. 11.00)

Informujemy, że w ubiegłym roku firma EBSCO wprowadziła tzw. silne hasła do kont indywidualnego dostępu na platformie EBSCO. Konsekwencją tej zmiany jest ograniczenie ważności hasła do jednego roku. W tym momencie część kont uruchomionych na naszej Uczelni została już automatycznie wyłączona. Aktywacji konta z nowym hasłem na kolejny rok dokonać można w Oddziale Informacji Naukowej.

Przed rozpoczęciem korzystania z usług Biblioteki, studenci pierwszego roku studiów powinni zapoznać się ze szkoleniem bibliotecznym.

Czytaj więcej...

Informujemy, że 31 lipca 2019 r. na stronie BIP MNiSW opublikowany został "Wykaz czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych wraz z przypisaną liczbą punktów".

Informujemy, że w bazie Journal Citation Reports opublikowane zostały wskaźniki Impact Factor za rok 2018.

Miło nam poinformować, że Biblioteka AWF w Krakowie przystąpiła do Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych Academica.

Czytaj więcej...