Informujemy, że w dniach
21 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020 oraz
4-6 stycznia 2020
wszystkie odziały Biblioteki będą zamknięte.

W imieniu Koła Naukowego Rehabilitacji Ruchowej „Szansa” zapraszamy wszystkich do świątecznej zbiórki prezentów dla dzieci z Domu Dziecka (Dzieło Pomocy Dzieciom).
Zbiórka prezentów w holu Biblioteki AWF do 20 grudnia br.

Dzieci potrzebują takich produktów jak kosmetyki (mydła, szampony, pasty do zębów), środki czystości, słodycze, AGD – nowe suszarki, żelazka itp. Szczegóły na załączonym plakacie.

Wszystkim bardzo dziękujemy.

   
   

Biblioteka AWF Kraków zakupiła roczny dostęp do specjalistycznej bazy Rehabilitation & Sports Medicine Source na platformie EBSCO. Ta referencyjna baza danych zapewnia indeksowanie i dostęp do pełnych tekstów setek czasopism z zakresu medycyny sportowej i rehabilitacji, obejmując szeroki zakres tematów rehabilitacji i medycyny sportowej, w tym ortopedię, fizjologię, odżywianie, ćwiczenia sportowe, fizykoterapię i inne. Z bazy korzystać można z komputerów znajdujących się w sieci uczelnianej oraz zdalnie za pomocą kont domowego dostępu EBSCO. Wejście do bazy >>>

Przypominamy, że Biblioteka AWF Kraków posiada dostęp do czasopism Adapted Physical Activity Quarterly oraz The American Journal of Occupational Therapy.

Dostęp do zawartości możliwy jest ze wszystkich komputerów w sieci Uczelnianej.

 

Autor: mgr Aneta Śnieżek
Tytuł: Ocena efektów fizjoterapii według koncepcji BeBo Trening dna miednicy u kobiet po porodzie siłami natury
Promotor: prof. dr hab. Anna Marchewka, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Kraków
Promotor pomocniczy: dr Marta Curyło, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Kraków
Data obrony: 18.12.2019 (godz. 12.00)

Informujemy, że w ubiegłym roku firma EBSCO wprowadziła tzw. silne hasła do kont indywidualnego dostępu na platformie EBSCO. Konsekwencją tej zmiany jest ograniczenie ważności hasła do jednego roku. W tym momencie część kont uruchomionych na naszej Uczelni została już automatycznie wyłączona. Aktywacji konta z nowym hasłem na kolejny rok dokonać można w Oddziale Informacji Naukowej.