W dniu 5 czerwca br. (poniedziałek)
Biblioteka AWF Kraków w godz. 11.00-13.00 będzie zamknięta.

 

Autor: mgr Joanna Zaryczny
Tytuł: 
Równowaga posturalna dzieci w wieku 7-10 lat w aspekcie uwarunkowań somatycznych
Promotor: 
dr hab. prof. AWF Dariusz Tchórzewski (Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu. AWF Kraków)
Promotor pomocniczy: dr Przemysław Bujas (Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu. AWF Kraków)
Data obrony: 14 czerwca 2023 roku o godz. 11.00
URL: 
https://bip.awf.krakow.pl/nauka/postepowania-doktorskie/1722-rownowaga-posturalna-dzieci-w-wieku-7-10-lat-w-aspekcie-uwarunkowan-somatycznych-mgr-joanna-zaryczny

 

W Bibliotece AWF Kraków jeden z naszych użytkowników pozostawił laptop. Właściciel urządzenia proszony jest o zgłoszenie się do Biblioteki lub kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 12-683-14-48.

 

Biblioteka AWF Kraków oferuje pełnoteksowy dostęp do książek elektronicznych w języku polskim na platformach IBUK Libra, ebookpoint BIBLIO, Academica

 

Czytaj więcej...

Zachęcamy do udziału serii webinariów organizowanych przez firmę Elsevier, które odbędą się w okresie 14 marca - 13 czerwca 2023 r. Szkolenia są prowadzone w języku polskim, udział w nich jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszej rejestracji.

Szczegółowe informacje oraz formularze rejestracji szkoleń firmy Elsevier >>>

Czytaj więcej...

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Piotr Gliński decyzją z dnia 21.02.2023 r. włączył Bibliotekę Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie do ogólnokrajowej sieci bibliotecznej, po uprzednim pozytywnym zaopiniowaniu wniosku Biblioteki przez Departament Mecenatu Państwa MKiDN i Bibliotekę Narodową.