Autor: mgr Halina Gattner
Tytuł: Wpływ treningu wibracyjnego na wybrane markery komórkowe i właściwości hemoreologiczne krwi u zdrowych, młodych kobiet
Promotor: prof. dr hab. Wanda Pilch, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Kraków
Promotor pomocniczy: dr Sylwia Mętel, Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu AWF Kraków
Data obrony: 8.07.2020 (godz. 11.30)
URL: http://bip.awf.krakow.pl/nauka/postepowania-doktorskie/1180-wplyw-treningu-wibracyjnego-na-wybrane-markery-komorkowe-i-wlasciwosci-hemoreologiczne-krwi-u-zdrowych-mlodych-kobiet-mgr-halina-gattner

Zamknięcie konta bibliotecznego

Studenci, którzy chcą odebrać dokumenty z Dziekanatu, powinni wcześniej zamknąć konto biblioteczne.

Studenci, którzy nie kończą studiów, nie powinni zwracać wypożyczonych książek. Terminy zwrotów są przedłużane do momentu otwarcia Biblioteki dla użytkowników, a opłaty za nieterminowe zwroty nie są naliczane od 12 marca 2020 r.

Zamknięcie konta następuje na prośbę studenta (właściciela konta bibliotecznego), przesłaną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Konto biblioteczne może zostać zamknięte, jeśli wszystkie wypożyczone książki zostały zwrócone i ewentualne opłaty za nieterminowe zwroty lub niezwrócone książki zostały uregulowane.

Czytaj więcej...

Biblioteka AWF Kraków uzyskała dostęp testowy do narzędzia Flipster, które umożliwia czytanie popularnych czasopism związanych z podróżami i turystyką, aktywnością ruchową i sportem, stylem życia, sztuką i biznesem. Z Flipster korzystać można za pośrednictwem platformy EBSCO do 31 sierpnia br.

W celu uzyskania dostępu zdalnego do platformy należy skontaktować się z OIN AWF Kraków: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy również na szkolenie online dotyczące korzystania z Flipster, które odbędzie się 10 czerwca br. o godz. 14:00 formularz rejestracji>

Czytaj więcej...

Od 18 maja br. Biblioteka wznawia dyżury telefoniczne, które prowadzone będą w godzinach 10.00-13.00. W sprawach bieżących prosimy o kontakt z pracownikami dyżurującymi pod niżej wymienionymi numerami telefonów. Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego.

Wypożyczalnia
tel. 12-683-13-12 lub 12-683-15-33
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informatorium (Oddział Informacji Naukowej)
tel. 12-683-13-10 lub 12-683-14-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
tel. 12-683-15-84 lub 12-683-12-21
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że:

Czytaj więcej...

Mając na uwadze trudności w dostępie do źródeł informacji, wynikające z zamknięcia naszej Biblioteki, przygotowaliśmy wykaz pełnotekstowych zasobów elektronicznych, które mogą wspomóc proces zdalnego studiowania oraz być przydatne podczas pisania wszelkiego typu prac.

Biblioteka AWF Kraków wykupiła dostęp do Naukowej Akademickiej Sieciowej Biblioteki Internetowej (NASBI), która jest internetową wypożyczalnią książek elektronicznych i kursów wideo polskiego wydawnictwa HELION.

Wykaz materiałów dostępnych dla użytkowników Biblioteki AWF Kraków.
 

Czytaj więcej...