Wypożyczalnia Międzybiblioteczna sprowadza dla nauczycieli akademickich i studentów studiów doktoranckich AWF Kraków artykuły z czasopism, które nie są dostępne w żadnej z bibliotek na terenie Krakowa, a znajdują się w innych polskich bibliotekach.

Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, czy czasopismo w którym opublikowana została praca nie jest dostępne w formie drukowanej w Bibliotece AWF lub nie znajduje się w pełnotekstowych bazach danych i kolekcjach czasopism elektronicznych, do których Biblioteka AWF uzyskała dostęp. Pomocą w tym zakresie służą pracownicy Informatorium Biblioteki AWF w Krakowie.

wzór zamówienia >>>

 

Zestawienie artykułów do zamówienia (powyżej 10) powinno być przygotowane według następującego wzoru:

Tytuł czasopisma, następnie wszystkie artykuły z tego czasopisma tj.
rok; vol(nr): str. Pierwszy Autor. Trzy, cztery słowa z początku tytułu np:

J Appl Physiol
1) 1997; 83(4): 1333-8. Koga S. Effect of increased muscle...
2) 1997; 83(4): 1318-25. Macdonald M. Acceleration of VO2 kinetics...
3) 1998; 85(4): 1593-4. Ferretti G. Effects of muscle temperature... *

*  Tytuły czasopism mogą być podawane w całości lub w formie skróconej w/g obowiązujących zasad (tak jak bazach danych). Numer zeszytu nie jest konieczny w przypadku czasopism posiadających tzw. numerację ciągłą. Lista może zawierać także pełne opisy bibliograficzne np. uzyskane w wyniku przeszukiwania baz danych jednak uszeregowane w/g tytułów czasopism.

Przy zamawianiu wymagane jest wskazanie źródła finansowania oraz akceptacja dysponenta środków. Studenci studiów doktoranckich powinni uzyskać zgodę Prodziekana ds. Rozwoju Kadr i Studiów Doktoranckich.

Sporządzone według wzoru zamówienie, podpisane przez osobę zamawiającą i dysponenta środków powinno zostać dostarczone do Wypożyczalni Biblioteki AWF Kraków.

Przypominamy, że zamówione materiały wykorzystane mogą być wyłącznie w celach naukowych do prowadzenia własnych badań, w celach dydaktycznych lub do własnego użytku osobistego (zgodnie z Art. 23, 27, 29 Ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych).

Pytania prosimy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.