Przed rozpoczęciem korzystania z usług Biblioteki, studenci pierwszego roku studiów powinni zapoznać się ze szkoleniem bibliotecznym.

Warunkiem otwarcia konta bibliotecznego i uzyskania prawa do wypożyczeń i korzystania z Biblioteki jest: posiadanie Elektronicznej Legitymacji Studenckiej, okazanie dowodu osobistego, a także podpisanie deklaracji zawierającej dane osobowe oraz oświadczenie o zapoznaniu się i akceptacji Regulaminu. Konto biblioteczne otworzyć można w Wypożyczalni Biblioteki.

Istnieje możliwość zorganizowania dobrowolnych, indywidualnych lub grupowych szkoleń bibliotecznych w godzinach otwarcia Informatorium Biblioteki. W celu ustalenia terminu szkolenia prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel.: 12-683-13-10.

Pobierz plik (szkolenie_biblioteczne_awfkr.pdf)Szkolenie biblioteczne