Od 18 maja br. Biblioteka wznawia dyżury telefoniczne, które prowadzone będą w godzinach 10.00-13.00. W sprawach bieżących prosimy o kontakt z pracownikami dyżurującymi pod niżej wymienionymi numerami telefonów. Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub formularza kontaktowego.

Wypożyczalnia
tel. 12-683-13-12 lub 12-683-15-33

Informatorium (Oddział Informacji Naukowej)
tel. 12-683-13-10 lub 12-683-14-48

Odział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
tel. 12-683-15-84 lub 12-683-12-21

Przypominamy, że:

1. Wszystkie agendy Biblioteki (Wypożyczalnia, Czytelnia Ogólna, Czytelnia Czasopism, Informatorium) nie prowadzą bezpośredniej obsługi użytkowników do odwołania,
  2. Nie ma możliwości składania zamówień na książki oraz inne materiały drukowane ze zbiorów Biblioteki,
  3. Książki zamówione przed 25 marca 2020 r. będą do odbioru po otwarciu Biblioteki dla użytkowników,
  4. Wszelkie regulaminowe opłaty za okres od 1 marca br. do chwili otwarcia Biblioteki dla użytkowników będą anulowane (np. opłaty za nieterminowe zwroty),
  5. Dla zarejestrowanych użytkowników Biblioteki, istnieje możliwość zdalnego korzystania z zasobów elektronicznych (książek, czasopism), udostępnianych na platformie IBUK-Libra, NASBI, EBSCO oraz innych materiałów dostępnych w wersji elektronicznej. Hasła dostępu są przesyłane pocztą e-mail. Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. Zakres usług świadczonych przez Bibliotekę będzie modyfikowany. Prosimy o regularne śledzenie komunikatów zamieszczanych na stronie: biblioteka.awf.krakow.pl